ACHROMATYCZNA POWŁOKA UV SHAMIR GLACIER™

Krystaliczna przejrzystość

Dokładnie, czego potrzebują soczewki!

 

 ESPF2 

 

Achromatyczna powłoka UV Shamir Glacier posiada wszystkie zalety zaawansowanych powłok UV Shamir Glacier Plus. Powłoka zapewnia pełną ochronę oczu przed promieniowaniem UV, blokując zarówno promienie padające na soczewkę, jak i promienie odbite od powierzchni tylnej soczewki oraz ma ulepszone właściwości antyrefleksyjne. Powłoka posiada właściwości hydrofobowe, oleofobowe i antystatyczne, dzięki czemu chroni soczewkę przed kurzem, tłustymi i wodnymi plamami, zapewniając jednocześnie łatwe czyszczenie. Powłoka jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na zarysowania. Ponadto wyróźnia się istotną cechą - przezroczystością.

 

WYRAŹNE ZALETY

› Całkowicie przezroczysta, pozbawiona wszelkich śladów koloru

› Idealna do modnych opraw i podkreślenia naturalnego wyglądu

› Pełna ochrona przeciw promieniowaniu UV

› Udoskonalone właściwości antyrefleksyjne

› Wytrzymała i odporna na zarysowania

› Łatwa w czyszczeniu

 

PRZEZROCZYSTA I NATURALNA POWŁOKA

 

Wyjątkową właściwością nowej powłoki jest jej całkowita przezroczystość. Oznacza to, iż w świetle odbijanym z powierzchni soczewki nie ma ani śladu koloru. Dzięki zastosowaniu powłoki poprawia się jakość soczewki i zyskuje ona krystalicznie przezroczysty, całkowicie naturalny wygląd.

 

JAKOŚĆ GODNA GWIAZD

 

Achromatyczna powłoka UV Shamir Glacier zapewnia jasne i przejrzyste widzenie oraz sprawia, że oczy są lepiej widoczne. To dzięki temu achromatyczne powłoki UV Shamir Glacier są chętnie wybierane przez prezenterów telewizyjnych i gwiazdy filmowe. Ponadto powłoki te świetnie pasują do markowych i modnych opraw.

 

 

Asch
 

 

 

 

 

ACHROMATYCZNA POWŁOKA UV SHAMIR GLACIER™

© 2011 Shamir Optical Industry Ltd. designed by studio3