Shamir Polska

Innowacje Shamir na polskim rynku

 

shamir new

Dziękujemy za Państwa zaufanie do produktów Shamir oraz ze współpracy, która dopinguje nas
w ciągłym rozwoju.

Firma Shamir od kilku dekad dostarcza soczewek okularowych, których konstrukcje są przełomowymi odkryciami w dziedzinie optyki. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa znajduje odzwierciedlenie w zainteresowaniu jego produktami w krajach na całym świecie.

Obserwując wzrost oczekiwań rynku, firma Shamir nieustannie rozwija się, by zaspokajać potrzeby klientów. W odpowiedzi na te potrzeby, laboratoria Shamir są stale modernizowane, z zastosowaniem przełomowych rozwiązań, wpływających na jakość i czas produkcji. Dzięki temu w największym w Europie laboratorium Shamir Free Form, w którym produkowane są Państwa soczewki – możliwe jest skrócenie czasu produkcji, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości procesów produkcyjnych.

W rezultacie nawet najbardziej zaawansowane technologicznie konstrukcje soczewek są gotowe do wysyłki do Państwa w ciągu 48 godzin*.

Będąc firmą słynąca z innowacyjności i szybkich, elastycznych reakcji na zmiany rynkowe, z największą przyjemnością podejmujemy współpracę z Partnerami, którzy dynamicznie i ambitnie podejmują wyzwania, by sprostać ciągle rosnącym potrzebom Konsumentów, chcących cieszyć się najlepszym widzeniem dzięki wybitnym osiągnięciom w branży optycznej.


*Dotyczy to 90% prac recepturowych, które realizowane są zgodnie z założeniami projektu szybkiej linii produkcyjnej

 

265  330  465 

 

 

 

© 2011 Shamir Optical Industry Ltd. designed by studio3