Współpraca z TAGHeuer

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że, we współpracy z TAGHeuer, otworzyliśmy dedykowany system do zamawiania szkieł okularowych Shamir do opraw TAGHeuer. Aby otrzymać dostęp do aplikacji, należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym Shamir. Korzyści płynące ze współpracy firm Shamir i TAGHeuer to między innymi grawerunek logo TAGHeuer na soczewkach, gwarancja oraz certyfikat producenta.

W pierwszej połowie roku 2015 TAGHeuer wybrał SHAMIR jako producenta soczewek premium, dedykowanych do najnowszej serii opraw Panorama. Wprowadzając Panorama Collection, wyjaśnia TAGHeuer, chcieliśmy współpracować z najlepszymi. Wybór Shamir, światowego lidera w kategorii sportowych szkieł okularowych, był tego dowodem.

By sprostać oczekiwaniom TAGHeuer, partner musiał zaoferować zarówno innowacyjne rozwiązania optyczne dla opraw sportowych, jak również wykazać się awangardowymi technologiami. Czym, jak wyjaśnia TAGHeuer, wyróżnia się, wraz z motywacją i filozofią, Shamir Optical.

Shamir Optical otrzymał certyfikat (jak i wyłączność dla produkcji szkieł do opraw Panorama) na podstawie testów przeprowadzonych według standardów jakości Tag Heuer Eyewear.

Zapraszamy,
Zespół Shamir Polska

Współpraca z TAGHeuer

© 2011 Shamir Optical Industry Ltd. designed by studio3