Konferencje Shamir - „Innowacyjna branża optyczna” - 2016

 

Konsekwentnie i spójnie - w duchu innowacyjności – 3 czerwca odbyła się konferencja organizowana przez Shamir Polska, we współpracy z Shamir Optical Industry oraz PPG Industry. Gościnnie, z programem ściśle nawiązującym do tematyki spotkania, w roli prelegentów i doradców wystąpili również główny przedstawiciel TAGHeuer w Polsce oraz profesjonalny trener sprzedaży.

 

Zaproszeni Klienci Shamir Polska wzięli udział w czterech prelekcjach. Jedna z nich, prowadzona przez Product Managera Shamir Optical Industry, Shahara Ben-Ari, poświęcona była konstrukcjom progresywnym Shamir, jak również wskazaniu, jakie badania i przygotowania patronowały i wciąż towarzyszą tworzeniu innowacyjnych konstrukcji produkowanych przez Shamir soczewek okularowych. Drugie wystąpienie tego prelegenta wyjaśniło i zademonstrowało sposób użycia najnowszego narzędzia do pomiarów optycznych - SparkMi™.

 

Trzeci wykład, Dory Plisic z PPG Industry odpowiedział na pytania dotyczące różnic w materiałach stosowanych do produkcji soczewek oraz ich pozycjonowaniu na rynku. Słuchacze docenili przystępny sposób przekazania wiedzy na temat właściwości chemicznych i ich wpływu na cechy optyczne używanych w branży materiałów. Lwia część wykładu była poświęcona korzyściom, jakie daje materiał Tribrid™ i z czego wynikają jego właściwości, przekładające się na walory soczewek (przezroczyste, lekkie, cienkie i mocne), wyróżniające je na rynku optycznym.

 

Trener sprzedaży, Artur Rak, opowiedział, jak zwiększać sprzedaż dzięki innowacjom. Uczestnicy konferencji usłyszeli o czynnikach sukcesu w sprzedaży produktów premium, relacjach z klientami i wpływie neuronów lustrzanych na ich budowanie, o podstawowych motywach kupna, języku korzyści, technikach sprzedaży i wielu innych.

 

W przerwach uczestnicy konferencji mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat współpracy Shamir i TAGHeuer, jak również zapoznać się z ofertą prestiżowej marki opraw okularowych. Dodatkowo - „wyspy” zaopatrzone w narzędzia SparkMi™ zachęcały do przetestowania działania tego innowacyjnego urządzenia.

 

Wydarzenie odbyło się w kameralnym, otoczonym lasem Sosnowym Businessman Institute na warszawskim Wawrze, gdzie okoliczności przyrody zachęcały do spędzania przerw między wykładami na zewnątrz, jak również skłoniły organizatorów do przełamania konwencji konferencji i organizacji rozgrywek sportowych na łonie natury. Turnieje golfa, rzutek i koszykówki wyłoniły zwycięzców – nagrodzonych przez Shamir urządzeniami elektronicznymi, jak również kuponami na soczewki okularowe i licznymi gadżetami. Przedstawiciel TAGHeuer ufundował oprawę okularową i czapki.

 

O terminach kolejnych konferencji będziemy informować na stronie shamir.pl

 

 

© 2011 Shamir Optical Industry Ltd. designed by studio3