2 złote medale dla SparkMi™

SparkMi™ - najbardziej innowacyjne narzędzie optyczne – otrzymało ZŁOTY MEDAL – wyróżnienie Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Komisia konkursowa szczegółowo przeanalizowała właściwości urządzenia. Wzięli również pod uwagę pochlebne opinie Klientów, zweryfikowali atesty, porównali narzędzie z innymi, dostępnymi na rynku urządzeniami do pomiarów.

Ale na tym nie koniec – laureaci konkursu Międzynarodowych Targów Poznańskich zostali zakwalifikowani do konkursu – Wybór Konsumentów. Codziennie, od października do grudnia 2016 obserwowaliśmy, jak nasz produkt radzi sobie w zmaganiach – i, ku naszej ogromnej radości, SparkMi™ nieustannie zajmował miejsce na podium. Natomiast od Targów, w czasie których oddaliśmy narzędzie do Państwa testów, niemal bez przerwy utrzymywał pozycję lidera w głosowaniu.

Dziękujemy – to dzięki Państwu nasza innowacja, po niespełna roku obecności na polskim rynku ma już na swoim koncie 2 złote medale!

 

TARGI OPTYKA 2016

Obecność na Targach Optyka 2016 postanowiliśmy całkowicie podporządkować urządzeniu, które w 2016 roku pojawiło się na rynku optycznym, wywołując tym samym niemałe zamieszanie. Od momentu wprowadzenia SparkMi™ na rynek polski, otrzymywaliśmy niezliczoną ilość pytań o urządzenie i próśb o udostępnienie go do testów – zarówno od Państwa, naszych Klientów, jak również od niewspółpracujących z nami salonów optycznych.

Mimo to, nie spodziewaliśmy się aż tak dużej ilości odwiedzin w czasie Targów. Nasze stoisko zostało zaprojektowane w sposób minimalistyczny oraz funkcjonalny – tak by stworzyć warunki do testowania urządzenia. W czterech rogach stoiska ustawiliśmy stoliki, a na nich urządzenia, do których w ciągu dwóch dni ustawiały się kolejki zainteresowanych testowaniem gości Targów. Bardzo wiele osób z branży przychodziło, by pogratulować stworzenia SparkMi™ i otrzymania Złotego Medalu.

Równie mocno cieszyły nas spotkania z naszymi Klientami. Pracy mieliśmy bardzo dużo, ale Państwa pozytywne nastawienie, gesty przyjaźni i aprobaty dodawały skrzydeł. Tych z Państwa, którym nie udało się nas odwiedzić/przetestować urządzenia – zapraszamy do kontaktu celem umówienia się na spotkanie z naszym Przedstawicielem oraz ze SparkMi™.

 

 

 

 

 

 

© 2011 Shamir Optical Industry Ltd. designed by studio3